MASAŻE & SPA

Działanie i korzyści masażu:

- polepszenie samopoczucia
- aktywizacja systemu odpornościowego
- rozluźnienie mięśni
- redukcja stresu i napięcia nerwowego
- poprawa krążenia krwi i limfy
- poprawa przemiany materii
- usuwanie z organizmu zalegających toksyn

ZABIEGI WYKONUJE TECHNIK MASAŻYSTA I USŁUG KOSMETYCZNYCH
- ANGELIKA LEWANDOWSKA -


OGÓLNE INFORMACJE

Masaż rollerem i kamieniem Gua Sha
Kamienie w formie płytki Gua Sha, to znany już w starożytności sposób na tradycyjny chiński masaż leczniczy, który korzystnie wpływa na skórę. Masaż jest wykonywany na bazie naturalnego olejku do twarzy i obejmuje również szyję. Efekty jakie można odczuć po zabiegu to: rozluźnienie mięśni twarzy, poprawa napięcie skóry, wygładzenie zmarszczek, wspomaga naturalne procesy detoksykacji, zapewnia relaks. Masaż ten skupia się głównie na drenażu, czyli pobudzeniu przepływu krwi i limfy. Dzięki czemu niweluje obrzęki oraz opuchnięcia w okolicy twarzy, szyi i dekoltu. Roller modeluje owal twarzy, niweluje opuchliznę i obrzęki, pozbywa się drobnych zmarszczek. Jego przyjemny i naturalny chłód przynosi ulgę skórze.

Masaż relaksacyjny
Ma działanie wyciszające, wykonywane ruchy są wolne i delikatne, jednak z wyczuciem i dociskiem tam gdzie występują napięcia mięśniowe. Główne techniki to głaskanie i rozcieranie.

Masaż klasyczny
Ma działanie pobudzające mięśnie, wykonywane ruchy są szybkie, z dość dużym naciskiem. Główne techniki to ugniatanie i oklepywanie.

Masaż relaksacyjny na bazie peelingu
Jego efektem jest usunięcie martwego naskórka z ciała, dogłębne oczyszczanie i poprawa ukrwienie skóry. Po zabiegu skóra jest gładka, delikatna i miękka.

Masaż ujędrniający całego ciała bańką chińską
Masaż bańką chińską zwiększa przekrwienie, które daje lepsze dotlenienie i metabolizm komórek skóry i tkanki podskórnej. Podciśnienie, które wywołujemy przez zassanie skóry bańką wspomaga przepływ limfy, przez co zmniejsza obrzęki i cellulit. Bańka chińska pozwala wygładzić i ujędrnić skórę. Lepiej ukrwiona skóra staje się bardziej jędrna, gładka i elastyczna.
.